Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o. informuje o utrudnieniach w ruchu w rejonie ulic Kruczej, Pawiej, Żurawiej, Nowej, Kamionki, Napierskiego, Oliwnej, Krętej, Krokusów, Hiacyntów, Przebiśniegów.

W związku z planowanymi pracami związanymi z odtworzeniem nawierzchni ulic Kruczej, Pawiej, Żurawiej, Nowej, Kamionki, Napierskiego, Oliwnej, Krętej, Krokusów, Hiacyntów, Przebiśniegów po pracach kanalizacyjnych i wodociągowych realizowanych w ramach Kontraktu IV „Budowa kanalizacji sanitarnej i modernizacja sieci wodociągowej na obszarze Czechowic-Dziedzic – Południe. Część 1”, informujemy że od 16.01 – na w/w ulicach występować będą utrudnienia w ruchu.

Ulice Żurawia, Nowa, Kamionki, Napierskiego, Oliwna w ciągu dnia będą nieprzejezdne lub częściowo nieprzejezdne ze względu na technologię prowadzenia robót – termin realizacji prac zależny będzie jednak od warunków atmosferycznych.

Podczas prowadzenia prac brukarskich na ulicy Kruczej i Pawiej oraz prac związanych z regulacją włazów i zaworów na ulicy Krętej, Krokusów, Hiacyntów i Przebiśniegów w ciągu dnia będą występowały utrudnienia w ruchu. 

O wszelkich niedogodnościach na w/w ulicach będziecie Państwo informowani na bieżąco przez Wykonawcę w miarę postępu realizacji prac. O utrudnieniach związanych z pracami odtworzeniowymi na pozostałych drogach, będziecie Państwo informowani w odrębnych komunikatach. Prosimy o stosowanie się do komunikatów i dostosowanie się do tymczasowego oznakowania dróg. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o zachowanie ostrożności.

 

footerwave
Skip to content