Przechodzimy na zdalny odczyt w rozliczeniach zużycia wody!

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, iż nasze Przedsiębiorstwo podjęło decyzję o zmianie sposobu dokonywania odczytów. Przechodzimy z tradycyjnej formy dokonywania odczytów, wykonywanych osobiście przez naszych Pracowników, którzy dokonywali odczytu stanu wodomierza odwiedzając Państwa średnio co 6 tygodni w domach, na formę odczytu radiowego. Odczyt wykonywany będzie zdalnie, zgodnie z przyjętym okresem rozliczeniowym, z odległości nawet do 500 m.

Jednakże, zanim  system zacznie w pełni funkcjonować, czeka nas trudny okres przejściowy, który mamy nadzieję z Państwa pomocą, przebiegnie szybko i sprawnie.

W związku z powyższym od dnia 02.06.2020r. Pracownicy naszej Spółki rozpoczną montaż  modułów radiowych na wodomierzach głównych.  Czynność będzie wykonywana przy okazji odczytów wodomierzy i zajmie nieco więcej czasu, niż sam odczyt i wystawienie faktury.

Montaż i programowanie modułów rozpoczynamy od Sołectwa Ligota oraz dzielnicy Czechowice-Dziedzice Podraj.

Pracownicy będą posiadać na tą okoliczność upoważnienia i legitymacje służbowe. W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 32 215 43 40, 601 312 877, 601 874 146.

Za wszelkie utrudnienia z góry przepraszamy licząc na Państwa wyrozumiałość i jak zawsze dobrą współpracę .

footerwave
Skip to content