Zmiana w rozliczaniu należności za zużycie wody i odbiór ścieków

Szanowni Państwo!

 

W związku z licznymi prośbami, o zwiększenie częstotliwości dokonywania odczytów wodomierzy, uprzejmie informujemy, iż w przypadku gdy Odczytywacz nie ma możliwości dokonania odczytu stanu wodomierza ze względu na nieobecność Usługobiorcy, a Klient nie poda samodzielnie odczytu do 5-ciu dni od daty wystawienia zawiadomienia, będziemy  wystawiali faktury wg średniego zużycia wody z ostatnich 3 miesięcy.

Przeciętny okres obrachunkowy wynosi ok. 6 tygodni i pozostaje bez zmian.

 

Stan wodomierza można podawać telefonicznie pod nr 32 2152956 lub 32 2154340 w. 141, 142, 143, 144 lub za pomocą formularza zamieszczonego na naszej stronie internetowej www.pim.czechowice-dziedzice.pl

Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z e-faktury – nie tylko ze względu na niższą opłatę abonamentową, ale również możliwość otrzymania faktury na wskazany adres mailowy już w dniu jej wystawienia. Dodatkowo proponujemy skorzystanie z bezpłatnej usługi Powiadamiania sms, dzięki czemu informacja o wystawionej fakturze będzie przesłana na telefon jak również pocztą elektroniczną na adres skrzynki email.

footerwave
Skip to content